Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1V101 Radial LeadBrand: Panasonic
Stock information temporarily unavailable.
P.O.A.
Each (In a Pack of 10) (Exc. GST)
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 35V, 100uF
Imported by:
RS Components & Controls (I) Ltd
Distribution hub - B-89, Sector 67, Noida, Gautam Budh Nagar, (Uttar Pradesh), 201 301
P.O.A.
You may be interested in
Technical Document
Specifications
Brand
PanasonicYou may be interested in